
Срещаме хора в живота си, понякога пътищата ни се разделят и всеки продължава по своя. При срещата ни сме обменили енергия по между си, създали сме връзка, израстнали сме. Понякога дори след раздялата ни връзката продължава да стои и да тече енергия по нея, което пречи да продължим пълноценно живота си или поне не е на наше разположение цялата ни енергия. При прекъсването на връзката по здравословен и качествен начин с взети всики уроци от нея, можем да продължим.
Каня ви на практика да направим поговорим за партньорствата, за непрекъснатите връзки и да ги прекъснем!
дата 04.04.26
час 4.00 след обяд
водещ Деница Иванова
обмен дарение