
Чувстваш ли се блокиран в изразяването си, копнееш ли за повече вътрешен мир?
Усещаш ли, че има неща, които вече не ти служат?
Усещаш ли, че има неща, които вече не ти служат?
Стари модели, чужди очаквания или просто онова усещане за тежест, което ти пречи да стъпиш здраво на земята и да живееш живота си в радост и наслада?
След вълнуващата ни първа среща в Перник, сме готови за нещо още по-дълбоко.
Каня те на „Лечебната сила на гласа: Заземяване и Освобождаване“.
Какво ще преживеем заедно на 09.05.
Не е нужно да можеш да пееш. Нужно е само да си позволиш да чуеш себе си.
или се обади на
0878703388.
Време е да пуснеш излишното, да се заземиш и да заемеш своето място чрез твоя автентичен глас.
Добре си дошъл „У дома“